Відновлення логину та паролю, запрошувальні коди

1. Відновлення логину та паролю для користувачів сайту
У разі втрати логину або паролю від Вашого облікового запису на сайті Вашої школи натисніть "Увійти" в правому верхньому кутку сайту, далі перейдіть до пункту "Забув пароль".
  • Ввести Ваш e-mail та натиснути "Продовжити".
  • На Ваш e-mail прийде лист з детальними інструкціями по відновленню паролю на сайті.
  • У листі буде вказано діючий логин від вашого e-mail.
  • У разі втрати паролю від діючого логину перейдіть за посиланням вказаним у листі та введіть Ваш новий пароль двічі, щоб переконатися, що відсутні помилки. Натиснути "Сменить мой пароль".
  • У разі якщо у Вашому профілі Ви не вказали e-mail, Ви можете відновити Ваш пароль, звернувшись у Ваш навчальний заклад.
2. Що таке запрошувальний код?
Запрошувальній код - це унікальна комбінація із 16ти цифр, яка потрібна щоб зареєструватися на сайті в Вашому навчальному закладі (школі, гімназії).
При додаванні нового користувача адміністратором (директором) сайту навчального закладу автоматично створюється запрошувальний код.
3. Як отримати запрошувальний код?
Директор навчального закладу отримує запрошувальний код у листі e-mail, вказаному при реєстрації.
У разі якщо Ви бажаєте зареєструватись на сайті Вашого навчального закладу отримати запрошувальний код можливо особисто у адміністратора  сайту навчального закладу.
4. Отримати запрошувальний код повторно
Якщо користувач забув свої дані доступу (логин/пароль/e-mail), рекомендуємо звернутися до адміністратора  сайту навчального закладу. У адміністратора сайту навчального закладу є можливість скористуватися посиланням "Анулювати логин і пароль, згенерувати новий запрошувальний код".

5.Анулювати запрошувальний код
Щоб Анулювати логин і пароль, згенерувати новий запрошувальний код потрібно у верхньому меню "Налаштування" обрати один із потрібних нам пунктів "Редагувати список" для розділу "Адміністрація", "Вчительська", "Учні" або "Батьки".
  • У правому боці обрати відповідний пункт "Запрошувальні коди адміністрації/вчителів/учнів/батьків".
  • Знайти потрібного користувача та натиснути "Анулювати логин і пароль, згенерувати новий запрошувальний код".
  • Підтвердити анулювання логину і паролю.
  • Система автоматично згенерує новий запрошувальний код.
Передайте новий код запрошення користувачеві особисто. Використовуючи цей код, він зможе відновити забуті дані доступу.

Якщо у Вас залишилися питання, відповіді на які Ви не знайшли в розділі допомоги,
задайте нам питання через форму зворотного зв'язку.