Ми йдемо на канікули!
Новий функціонал для вчителів
Цифрограм для вчителів
Передплатники отримують призи!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Реєструйся та вигравай!
Інформуємо про цікаві матеріали з цифрової грамотності
Знижка до 80% на інтерактивні курси GIOS з математики для користувачів E-schools!!!
Весняні знижки на Розширений пакет послуг!
Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!
З Днем Соборності України!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Як Вам новий сайт?

Новини

З’явився додаток для розвитку мовлення у дітей з аутизмом
Ср, 16 Чер 2021 10:13:33
Нові правила перебування дітей у літніх таборах. Що треба знати?
Ср, 09 Чер 2021 09:09:41
Цифрограм для вчителів
Чт, 03 Чер 2021 09:20:00
Педагоги можуть отримати мінігранти для розвитку культури прав людини – як подати заявку
Чт, 03 Чер 2021 09:18:40
Клопотенко та Ляшко розповіли, як здорожчає шкільне меню
Вт, 01 Чер 2021 08:44:13

Новини

Рішенням Запорізької міської ради від 24.06.2020 № 45 "Про зміну найменувань закладів освіти" змінено найменування Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 Запорізької міської ради Запорізької області на "Запорізька гімназія № 37 Запорізької міської ради" та тип закладу освіти на "гімназія".

Керуючись пунктами 2, 3 частини 1 розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, оприлюднюємо кількість зарахованих до 1 класу та про наявність вакантних у Запорізькій гімназії № 37 станом на 01.07.2021р.

Вітаємо ученицю 9 класу Вергелес Софію та керівника її роботи Дику Г.А. з зайнятим І місцем на фестивалі писанок "Писанковий рай"!
Бажаємо здоров'я, натхнення і подальших успіхів!!!

Керуючись пунктами 2,3 частини 1 розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, оприлюднюємо кількість зарахованих до 1 класу та про наявність вакантних місць у Запорізькій гімназії № 37 станом на 01.06.2021р.

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. У 2021 році він припадає на 20 травня.
Цей день присвячений гордості нашого народу - українській вишиванці.

Вітаємо Вергелес С.,Глущенко Б., Лапу А., вчителів Соловйову Г.Л., Івненко Г.А. з призовим місцем у обласному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок" - ІІІ місце у культурологічному напрямі. Творча робота "Зустрічі, традиції та посмішки" (фоторепортаж з текстовим коментарем)

Шановні батьки!
Приймання заяв для зарахування дітей до першого (перших) класу (класів) закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя триватиме з 30 квітня 2021 року по 31 травня 2021 року за попереднім записом за тел. 096 23 43 178 для підготовки графіку організованого прийому громадян. Заяви у закладі освіти приймаються виключно від одного з батьків (або законних представників), без присутності дітей.
У період з 01.06.2021 по 15.06.2021 (включно) заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає право батьків подати заяву після 15.06.2021 року і до 01.09.2021 року для зарахування на вільні місця.

Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до першого класу додаються документи:
 копія свідоцтва про народження дитини;
 оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (далі – медична довідка);
 інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освіти.
У разі відсутності оформленої медичної довідки подаються вищезазначені документи, а в заяві зазначається зобов’язання батьків оформити медичну довідку та надати до закладу освіти в термін до 01.09.2021 року.
Звертаємо вашу увагу на необхідність наявності документу, що засвідчує особу заявника.
З метою дотримання протиепідемічних заходів в закладі освіти для приймання заяв буде виділено окреме місце. Для уникнення скупченості громадян приймання заяв буде здійснюватися відповідно до заздалегідь складеного графіку.
Для попередження поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів, в тому числі соціальної дистанції.
Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) забороняється перебування у громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту.
З повагою,
Т.в.о. директора ЗГ № 37 Шурхай Л.В.

Термін проведення: 12 - 18 квітня

З метою збереження та популяризації історичних та видатних місць м.Запоріжжя та Запорізької області запрошуємо до участі в акції учнів нашої школи та їх родичів.

Повну інформацію щодо умов проведення акції учні отримають від класних керівників!