ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ
Місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла
В разі аварійного відключення електроенергії більш ніж на 24 години, Пункти Незламності стануть острівком безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.
Адреси пунктів: https://nezlamnist.gov.ua/
Все буде Україна!!!
Важлива інформація: https://zp.gov.ua/uk/page/vazhliva-informaciya
Мапа укриттів: https://ukryttya.zp.gov.ua/
Шановні батьки та учні!
У зв'язку з оголошенням воєнного стану в Україні, з метою збереження життя та здоров'я здобувачів освіти і персоналу, освітній процес для учнів 5 - 8 класів з 24.02.2022 призупинено до особливого розпорядження з можливістю його швидкого відновлення
Шановні батьки та учні!
відповідно до рекомендацій комісії ТЕБ та рішення педагогічної ради (протокол № 10 від 04.02.2022) з 07.02.22 і до окремого рішення учні 5-8 класів переходять на навчання з використанням технологій дистанційного навчання.
Розклад занять ви можете переглянути на сторінці Навчаємось дистанційно та на сторінці розкладу
Зимові канікули з 25.12.2021 по 09.01.2022
УВАГА!!! ХИБНІ ВИКЛИКИ!!!
Штрафи за хибний виклик, або порушення пожежної безпеки https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1366-20#Text
Шановні батьки та учні!
З 13 грудня 2021 року в Запорізькій гіназії № 37 Запорізької міської ради поновлюється освтіній процес в очному режимі
Шановні батьки та учні!
З 8 листопада 2021 року в Запорізькій гіназії № 37 Запорізької міської ради поновлюється освтіній процес з використанням технологій дистанційного навчання до окремого рішення.
Розклад онлайн занять ви можете переглянути на сторінці НАВЧАЄМОСЬ ДИСТАНЦІЙНО або на сторінці розкладу
Шановні батьки та учні!
Відповідно до листа МОН України від 25.10.2021 № 1/9-569 та п.6 протоколу позачергового засідання місцевої комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м.Запоріжжя від 27.10.2021 № 40 у Запорізькій гімназії № 37 продовжено термін осінніх канікул до 07.11.2021.
Шановні батьки та учні!
У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в місті, термін осінніх канікул у Запорізькій гімназії № 37 Запорізької міської ради подовжується по 31 жовтня поточного року.
Адміністрація гімназії наголошує на необхідності вакцинації. Це дієвий засіб, який допоможе нам знизити рівень епідемічної небезпеки, вийти з «червоної» зони та повернутися до звичного ритму життя, та зокрема до очного процесу навчання.
Шановні батьки та учні!
Європейський тиждень місцевої демократії
з 11.10.2021 по 15.10.2021
Радою Європи на початку кожного року визначається провідна ідея/тематика для заходів Тижня місцевої демократії.
Рада Європи — міжнародна організація 47 держав-членів в європейському просторі (не плутати з радою Європейського Союзу).
Членство відкрите для всіх європейських держав, які визнають принцип верховенства права і гарантують основні права людини і свободи для своїх громадян.
Один з найбільших успіхів Ради це Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року, яка слугує основою для Європейського суду з прав людини.
Штаб-квартира Ради Європи знаходиться у Страсбурзі на французько-німецькому кордоні. Спочатку засідання Ради відбувалися в Університетському Палаці Страсбургу, у 1977 році для засідань Ради на околиці міста був зведений Палац Європи.
Заснування
Рада Європи була заснована після промови Вінстона Черчілля в університеті Цюріху 19 вересня 1946 року незабаром по завершенні Другої Світової Війни, в котрій він закликав до створення «сполучених держав Європи» на зразок Сполучених Держав Америки. Рада була офіційно заснована 5 травня 1949 року Лондонською Угодою, підписаною десятьма країнами-засновниками. Цей договір зараз відомий як Статут Ради Європи. Основною статутною умовою для вступу країн до Ради Європи (РЄ) є визнання державою-кандидатом принципу верховенства права, її зобов'язання забезпечити права та основні свободи людини всім особам, які знаходяться під її юрисдикцією, та ефективно співпрацювати з іншими державами з метою досягнення цілей РЄ.
Структура Ради Європи:
1. Комітет міністрів
2. Парламентська асамблея
3. Європейський суд з прав людини
4. Дорадчі органи:
1. Венеціанська комісія - Дорадчий орган Ради Європи з питань конституційного права. Офіційна назва: «Європейська комісія за демократію через право».
2. Конгрес місцевої та регіональної влади Європи - Консультативний орган, що представляє місцеві та регіональні влади. Делегація кожної країни в Конгресі складається із однакової частини представників регіонів та органів місцевого самоврядування.
Офіційні мови
Офіційними мовами Ради Європи є англійська та французька мови, але під час сесій Парламентської асамблеї як робочі мови використовуються також німецька, італійська та російська. За певних умов під час обговорень може здійснюватись переклад також на інші мови.
Офіційний старт Європейського тижня місцевої демократії
Відповідно до Указу Президента України «Про Європейський тиждень місцевої демократії» №922/2007 від 27.09.2007 року офіційний старт Європейського тижня місцевої демократії відбувся 15 жовтня 2007 року під час проведення у Валенсії (Іспанія) 15-ї сесії Конференції європейських міністрів, відповідальних за місцеве і регіональне управління.
Європейський тиждень місцевої демократії є щорічною європейською подією, що включає одночасно національні і місцеві заходи, які проводяться місцевими органами влади всіх держав-членів Ради Європи для поширення інформації про місцеву демократію і сприяння ідеї демократичної участі на місцевому рівні.
Заходи ЄТМД проводяться у тиждень, що включає 15 жовтня - дату відкриття до підписання Європейської хартії місцевого самоврядування у 1985 році. Для досягнення якомога більшої ефективності кампанії заходи ЄТМД можуть також проводитися й протягом року.
Радою Європи на початку кожного року визначається провідна ідея/тематика для заходів Тижня.
ГОЛОВНА МЕТА ТИЖНЯ
Головною метою є активізація процесів розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні та Європі, сприяння обізнаності населення щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та залученню громадян до прийняття управлінських рішень, надання можливостей для ознайомлення з роллю Ради Європи та інших інституцій спільної Європи в області розвитку місцевої демократії.
Відповідно до принципів демократичного розвитку забезпечення вільне отримання інформації стосовно можливостей участі громадян у суспільно-політичному житті їх міст та регіонів є головною передумовою здійснення ефективного та дієвого управління на місцях.
ЗАВДАННЯ ТИЖНЯ
Завданням Тижня є розповсюдження інформації про діяльність місцевих органів влади, ознайомлення громадян з основними принципами їх роботи, привернення уваги населення селищ, міст та регіонів до того, що їхня участь у місцевих справах є найважливішим чинником життєздатності демократії, поширення інформації про різні форми та можливості участі в прийнятті рішень на місцевому рівні активно сприяє розширенню участі населення у соціальному, культурному, економічному та політичному житті.
Проведення таких заходів на місцях під єдиним «гаслом» на всьому континенті має підсилити розуміння того, що «місцевий» і «європейський» підходи до здійснення самоврядування не протистоять один одному, а взаємно один одного доповнюють. Місцева демократія є загальною європейською цінністю та повинна спиратися на кращі досягнення та практики в галузі управління та демократії.
На національному та місцевому рівні ЄТМД є часом, коли презентуються напрацювання та результати річної діяльності в сфері місцевого і регіонального розвитку та плани на майбутнє.
АКТУАЛЬНІСТЬ ТИЖНЯ
9 листопада 1995 р. Україна набула членство у Раді Європи (РЄ), основній міжнародній політичній організації Європи, метою діяльності якої є захист прав і головних свобод людини та зміцнення плюралістичної демократії, в тому числі на місцевому і регіональному рівні.
При вступі до Ради Європи Україна взяла на себе зобов’язання щодо реалізації основних європейських принципів місцевого і регіонального розвитку. Україною ратифіковано та здійснюється імплементація усіх міжнародно-правових договорів Ради Європи в сфері місцевої і регіональної демократії, головним з яких є Європейська хартія місцевого самоврядування.
Рада Європи вважає, що вільне отримання інформації щодо національних та європейських стандартів і принципів функціонування системи місцевого самоврядування та забезпечення можливості громадян активно брати участь у вирішенні питань своїх міст та регіонів є головною передумовою здійснення ефективного та демократичного управління на місцях.
ПРАВОВА БАЗА ТИЖНЯ
Рішення щодо започаткування Європейського тижня місцевої демократії міститься у Рекомендації 238 (2007) Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, яку ухвалено 1 червня 2007 року.
Офіційний старт Європейського тижня місцевої демократії відбувся 15 жовтня 2007 року на 15-й сесії Конференції європейських міністрів, відповідальних за місцеве і регіональне управління (м. Валенсія, Іспанія).
Щорічне проведення в Україні заходів Європейського тижня місцевої демократії введено Указом Президента України «Про Європейський тиждень місцевої демократії» №922/2007 від 27 вересня 2007 року в Україні.
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ – 2014
В центрі цьогорічного Європейського тижня місцевої демократії, який пройде з 13 до 19 жовтня, будуть питання мотивації громадян до участі у процесах прийняття рішень на місцевому рівні. За рішенням Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи визначено провідну тему Європейського тижня 2014 року: «Активна громадянська позиція: голосування, залучення, досвід».
Проведення Тижня в Україні відповідно до міжнародно-правових зобов’язань нашої держави затверджено Указом Президента України від 27 вересня 2007 року № 922/2007 «Про Європейський тиждень місцевої демократії».
Європейський тиждень місцевої демократії - загальноєвропейська ініціатива Ради Європи, що координується Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи, і яка спрямована на розвиток діалогу між місцевими обраними представниками та громадянами, який сприятиме подоланню дефіциту демократії. Провідна тема, обрана для тижня 2014 року, передбачає кроки до поліпшення підзвітності депутатів на місцевому та регіональному рівнях. Ключовим елементом демократії на місцевому рівні є тісна взаємодія між громадянами та місцевими обраними представниками.
Головними заходами Тижня мають стати дні відкритих дверей, відкриті засідання рад, прийоми громадян депутатами та інші заходи на місцях, націлені на ознайомлення населення із завданнями та принципами функціонування системи місцевого самоврядування з однієї сторони та своїми правами і можливостями на участь у цьому процесі – з іншої.
ШАНОВНІ БАТЬКІ ТА УЧНІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 37!
З 23 вересня 2021 року Запорізька гімназія № 37 Запорізької міської ради організовує освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання (наказ по ЗГ № 37 від 22.09.2021 № 148 р)
Розклад на час дистанційного навчання для 5 - 8 класів (оновлено 01.10.2021)
День тижня |
№ ур |
5 клас |
6 клас |
7 клас |
8 клас |
||||
Понеділок |
1 |
Українська мова |
ZOOM Classroom |
Інформатика |
Classroom |
Алгебра |
ZOOM Classroom |
Англійська мова |
Classroom |
2 |
Українська література |
ZOOM Classroom |
Математика |
ZOOM Classroom |
Англійська мова |
Classroom |
Інформатика |
ZOOM Classroom |
|
3 |
Англійська мова |
Classroom |
Географія |
Classroom |
Інформатика |
ZOOM Classroom |
Алгебра |
ZOOM Classroom |
|
4 |
Математика |
ZOOM Classroom |
Фізична культура |
Classroom |
Географія |
Classroom |
Українська мова |
ZOOM Classroom |
|
5 |
Основи здоров’я |
1 Classroom/ 2 +ZOOM |
Українська мова |
ZOOM Classroom |
Фізична культура |
ZOOM Classroom |
Географія |
Classroom |
|
6 |
Зарубіжна література |
Classroom |
Українська мова |
Classroom |
Основи здоров’я |
1 +ZOOM/ 2 Classroom |
Фізична культура |
ZOOM Classroom |
|
7 |
Фізична культура |
Classroom |
Зарубіжна література |
ZOOM Classroom |
Українська література |
ZOOM Classroom |
Основи здоров’я |
1 Classroom/ 2 +ZOOM |
|
Вівторок |
1 |
Математика |
Classroom |
Українська мова |
ZOOM Classroom |
Біологія |
Classroom |
Фізика |
Classroom |
2 |
Українська мова |
Classroom |
Математика |
Classroom |
Фізика |
ZOOM Classroom |
Біологія |
ZOOM Classroom |
|
3 |
Природознавство |
ZOOM Classroom |
Основи здоров’я |
1 +ZOOM/ 2 Classroom |
Українська мова |
ZOOM Classroom |
Геометрія |
ZOOM Classroom |
|
4 |
Англійська мова |
ZOOM Classroom |
Образотв. мистецтво |
1 Classroom/ 2 +ZOOM |
Геометрія |
ZOOM Classroom |
Всесвітня історія |
1 Classroom/ 2 +ZOOM |
|
5 |
Образотв. мистецтво |
1 Classroom/ 2 +ZOOM |
Біологія |
ZOOM Classroom |
Англійська мова |
ZOOM Classroom |
Історія України |
Classroom |
|
6 |
Музичне мистецтво |
1 Classroom/ 2 +ZOOM |
Англійська мова |
ZOOM Classroom |
Всесвітня історія |
1 +ZOOM/ 2 Classroom |
Російська мова |
ZOOM Classroom |
|
7 |
Всесвітня історія |
1 Classroom/ 2 +ZOOM |
Образотв. мистецтво |
1 +ZOOM/ 2 Classroom |
Хімія |
Classroom |
|||
8 |
6 гр.н.м |
ZOOM Classroom |
Мистецтво |
1 +ZOOM/ 2 Classroom |
|||||
Середа |
1 |
Інформатика |
1 +ZOOM/ 2 Classroom |
Українська мова |
Classroom |
Алгебра |
Classroom |
Німецька мова/ф.г |
Classroom |
2 |
Математика |
ZOOM Classroom |
Українська література |
Classroom |
Інформатика |
Classroom |
Німецька мова/ф.г |
ZOOM Classroom |
|
3 |
Українська мова |
ZOOM Classroom |
Англійська мова |
Classroom |
Фізика |
Classroom |
Алгебра |
Classroom |
|
4 |
Українська мова |
Classroom |
Математика |
ZOOM Classroom |
Фізична культура |
ZOOM Classroom |
Фізика |
ZOOM Classroom |
|
5 |
Російська мова |
ZOOM Classroom |
Інформатика |
ZOOM Classroom |
Українська мова |
Classroom |
Фізична культура |
Classroom |
|
6 |
Фізична культура |
ZOOM Classroom |
Російська мова |
Classroom |
Українська мова |
ZOOM Classroom |
Інформатика |
Classroom |
|
7 |
Фізична культура |
ZOOM Classroom |
Російська мова |
Classroom |
Українська література |
ZOOM Classroom |
|||
Четвер |
1 |
Математика |
Classroom |
Англійська мова |
ZOOM Classroom |
Музичне мистецтво |
1 +ZOOM/ 2 Classroom |
Хімія |
ZOOM Classroom |
2 |
Зарубіжна література |
ZOOM Classroom |
Математика |
Classroom |
Хімія |
ZOOM Classroom |
Географія |
ZOOM Classroom |
|
3 |
Природознавство |
Classroom |
Музичне мистецтво |
1 Classroom/ 2 +ZOOM |
Географія |
ZOOM Classroom |
Російська мова |
Classroom |
|
4 |
Історія |
1 +ZOOM/ 2 Classroom |
Географія |
ZOOM Classroom |
Російська мова |
ZOOM Classroom |
Англійська мова |
ZOOM Classroom |
|
5 |
Англійська мова |
ZOOM Classroom |
Російська мова |
ZOOM Classroom |
Біологія |
ZOOM Classroom |
Історія України |
ZOOM Classroom |
|
6 |
Англійська мова |
Classroom |
Біологія |
Classroom |
Історія України |
1 Classroom/ 2 +ZOOM |
Зарубіжна література |
Classroom |
|
7 |
Історія України |
1 +ZOOM/ 2 Classroom |
Зарубіжна література |
Classroom |
Біологія |
Classroom |
|||
П’ятниця |
1 |
Математика |
ZOOM Classroom |
Трудове навчання |
Classroom |
Англійська мова |
ZOOM Classroom |
Українська мова |
Classroom |
2 |
Українська література |
Classroom |
Трудове навчання |
ZOOM Classroom |
Хімія |
Classroom |
Англійська мова |
ZOOM Classroom |
|
3 |
Трудове навчання |
ZOOM Classroom |
Українська література |
ZOOM Classroom |
Зарубіжна література |
ZOOM Classroom |
Геометрія |
Classroom |
|
4 |
Трудове навчання |
Classroom |
Математика |
ZOOM Classroom |
Українська література |
Classroom |
Фізична культура |
ZOOM Classroom |
|
5 |
Російська мова |
Classroom |
Фізична культура |
ZOOM Classroom |
Трудове навчання |
1 Classroom/ 2 +ZOOM |
Українська література |
Classroom |
|
6 |
Фізична культура |
ZOOM Classroom |
Зарубіжна література |
Classroom |
Геометрія |
Classroom |
Трудове навчання |
1 Classroom/ 2 +ZOOM |
|
7 |
6 н.м |
ZOOM Classroom |
Фізична культура |
Classroom |
Зарубіжна література |
ZOOM Classroom |
Роз’яснювальна робота серед батьківської громадськості щодо заборони примусового стягнення коштів з батьків у вигляді благодійних внесків:
Про безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти
Поради батькам учнів щодо складання державної підсумкової атестації
Державно-громадське управління.docx
Облік дітей з додатком (вулиці).pdf