Project news
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 33 common:people_all_forms

Рекомендації психолога

Date: 26 листопада 2021 о 12:17, Refreshed 29 вересня о 14:26

Як керувати гнівом

Що робити? Флешбек 24 лютого

Психологічні рекомендації для педагогів і батьків щодо поводження у стресовій ситуації

Дорослі – батьки і педагоги  мають розмовляти з дітьми та підлітками про надзвичайні ситуації для того, щоб інформація, яку вони можуть отримати під час самої надзвичайної ситуації, не шокувала й не травмувала їх.

Навчання дітей безпечному поводженню при надзвичайних подіях необхідне не тому, що має статися щось небезпечне, а для того, щоб в будь-якій складній ситуації почуватися компетентними і захищеними. Підготовка робить стрес дитини «експертним», виводить її та дорослого зі стану травматичної безпорадності та вразливості.

Пояснюючи, ми протиставляємо тривозі продуктивні дії...

Нехай ці знання вам ніколи не знадобляться.

Бережіть себе та тих, хто поряд!

Запис вебінару «Формування психологічної готовності працівників закладів освіти до конструктивної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій»

Якщо учні цькують вчителя: що робити?

Як діяти вчителю, якщо уроки зриває агресивний учень

Comments:
Only authorized users can leave comments.