Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 34 common:people_all_forms

Учням

Date: 23 листопада 2017 о 12:49, Refreshed 24 лютого 2022 о 15:07

Важлива інформація:   https://zp.gov.ua/uk/page/vazhliva-informaciya

Мапа укриттів:             https://ukryttya.zp.gov.ua/


Шановні батьки та учні!

У зв'язку з оголошенням воєнного стану в Україні, з метою збереження життя та здоров'я здобувачів освіти і персоналу, освітній процес для учнів 5 - 8 класів з 24.02.2022 призупинено до особливого розпорядження з можливістю його швидкого відновлення


Шановні батьки та учні!

відповідно до рекомендацій комісії ТЕБ та рішення педагогічної ради (протокол  № 10 від 04.02.2022) з 07.02.22  і до окремого рішення  учні 5-8 класів переходять на навчання з використанням технологій дистанційного навчання


Зимові канікули з 25.12.2021 по 09.01.2022


УВАГА!!!    ХИБНІ ВИКЛИКИ!!!  Штрафи за хибний виклик.


Шановні батьки та учні!
З 13 грудня 2021 року в Запорізькій гіназії № 37 Запорізької міської ради поновлюється освтіній процес в очному режимі


Шановні учні нашої гімназії!

З 25 листопада по 10 грудня стартує Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства»

Запрошуємо вас долучитися до запланованих заходів!

      Найвищою цінністю будь - якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя й здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебування людини в ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї.

      Формами насильства є: економічне, психологічне, сексуальне та фізичне.

      Насильство є порушенням прав людини. Кожен із нас має сказати «Ні!» насильству у власній родині. Адже сім’я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки й комфорту в нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися й почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

   Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

5 грудня - Міжнародний день волонтера

6 грудня - Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня - Міжнародний день прав людини


Шановні батьки та учні!
З 8 листопада 2021 року в Запорізькій гіназії № 37 Запорізькой міської ради поновлюється освтіній процес з використанням технологій дистанційного навчання до окремого рішення.

Розклад онлайн занять ви можете переглянути на  сторінці  НАВЧАЄМОСЬ ДИСТАНЦІЙНО    або на сторінці розкладу


Шановні батьки та учні!

Відповідно до листа МОН України від 25.10.2021 № 1/9-569 та п.6 протоколу позачергового засідання місцевої комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м.Запоріжжя від 27.10.2021 № 40 у Запорізькій гімназії № 37 продовжено термін осінніх канікул до 07.11.2021.


Шановні батьки та учні!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в місті, термін осінніх канікул у Запорізькій гімназії № 37 Запорізької міської ради подовжується  по 31 жовтня поточного року.


Адміністрація гімназії наголошує на необхідності вакцинації. Це дієвий засіб, який допоможе нам знизити рівень епідемічної небезпеки, вийти з «червоної» зони та повернутися до звичного ритму життя, та зокрема до очного процесу навчання.


Шановні батьки та учні! 

У зв'язку з рішенням Національної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та погіршенням епідеміологічної ситуації в країні, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України, з урахуванням положень частини четвертої ст.10 Закону України "Про повну загальну середню освіту" у закладі освіти з 18 жовтня 2021 року розпочинаються канікули.

Європейський тиждень місцевої демократії

з 11.10.2021 по 15.10.2021

Радою Європи на початку кожного року визначається провідна ідея/тематика для  заходів Тижня місцевої демократії.

Рада Європи — міжнародна організація 47 держав-членів в європейському просторі  (не плутати з радою Європейського Союзу).

Членство відкрите для всіх європейських держав, які визнають принцип верховенства права і гарантують основні права людини і свободи для своїх громадян.

Один з найбільших успіхів Ради це Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року, яка слугує основою для Європейського суду з прав людини.

Штаб-квартира Ради Європи знаходиться у Страсбурзі на французько-німецькому кордоні. Спочатку засідання Ради відбувалися в Університетському Палаці Страсбургу, у 1977 році для засідань Ради на околиці міста був зведений Палац Європи.

Заснування

Рада Європи була заснована після промови Вінстона Черчілля в університеті Цюріху 19 вересня 1946 року незабаром по завершенні Другої Світової Війни, в котрій він закликав до створення «сполучених держав Європи» на зразок Сполучених Держав Америки. Рада була офіційно заснована 5 травня 1949 року Лондонською Угодою, підписаною десятьма країнами-засновниками. Цей договір зараз відомий як Статут Ради Європи. Основною статутною умовою для вступу країн до Ради Європи (РЄ) є визнання державою-кандидатом принципу верховенства права, її зобов'язання забезпечити права та основні свободи людини всім особам, які знаходяться під її юрисдикцією, та ефективно співпрацювати з іншими державами з метою досягнення цілей РЄ.

 Структура Ради Європи:

1.      Комітет міністрів

2.      Парламентська асамблея

3.      Європейський суд з прав людини

4.      Дорадчі органи:

1.      Венеціанська комісія - Дорадчий орган Ради Європи з питань конституційного права. Офіційна назва: «Європейська комісія за демократію через право».

2.      Конгрес місцевої та регіональної влади Європи - Консультативний орган, що представляє місцеві та регіональні влади. Делегація кожної країни в Конгресі складається із однакової частини представників регіонів та органів місцевого самоврядування.

Офіційні мови

Офіційними мовами Ради Європи є англійська та французька мови, але під час сесій Парламентської асамблеї як робочі мови використовуються також німецька, італійська та російська. За певних умов під час обговорень може здійснюватись переклад також на інші мови.

Офіційний старт Європейського тижня місцевої демократії

Відповідно до Указу Президента України «Про Європейський тиждень місцевої демократії» №922/2007 від 27.09.2007 року офіційний старт Європейського тижня місцевої демократії відбувся 15 жовтня 2007 року під час проведення у Валенсії (Іспанія) 15-ї сесії Конференції європейських міністрів, відповідальних за місцеве і регіональне управління.

Європейський тиждень місцевої демократії є щорічною європейською подією, що включає одночасно національні і місцеві заходи, які проводяться місцевими органами влади всіх держав-членів Ради Європи для поширення інформації про місцеву демократію і сприяння ідеї демократичної участі на місцевому рівні.

Заходи ЄТМД проводяться у тиждень, що включає 15 жовтня - дату відкриття до підписання Європейської хартії місцевого самоврядування у 1985 році. Для досягнення якомога більшої ефективності кампанії заходи ЄТМД можуть також проводитися й протягом року.

Радою Європи на початку кожного року визначається провідна ідея/тематика для  заходів Тижня.

ГОЛОВНА МЕТА ТИЖНЯ 

Головною метою є активізація процесів розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні та Європі, сприяння обізнаності населення щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та залученню громадян до прийняття управлінських рішень, надання можливостей для ознайомлення з роллю Ради Європи та інших інституцій спільної Європи в області розвитку місцевої демократії.

Відповідно до принципів демократичного розвитку забезпечення вільне отримання інформації стосовно можливостей участі громадян у суспільно-політичному житті їх міст та регіонів є головною передумовою здійснення ефективного та дієвого управління на місцях.

ЗАВДАННЯ ТИЖНЯ

Завданням Тижня є розповсюдження інформації про діяльність місцевих органів влади, ознайомлення громадян з основними принципами їх роботи, привернення уваги населення селищ, міст та регіонів до того, що їхня участь у місцевих справах є найважливішим чинником життєздатності демократії, поширення інформації про різні форми та можливості участі в прийнятті рішень на місцевому рівні активно сприяє розширенню участі населення у соціальному, культурному, економічному та політичному житті.

Проведення таких заходів на місцях під єдиним «гаслом» на всьому континенті має підсилити розуміння того, що «місцевий» і «європейський» підходи до здійснення самоврядування не протистоять один одному, а взаємно один одного доповнюють. Місцева демократія є загальною європейською цінністю та повинна спиратися на кращі досягнення та практики в галузі управління та демократії.

На національному та місцевому рівні ЄТМД є часом, коли презентуються напрацювання та результати річної діяльності в сфері місцевого і регіонального розвитку та плани на майбутнє.

АКТУАЛЬНІСТЬ ТИЖНЯ

9 листопада 1995 р. Україна набула членство у Раді Європи (РЄ), основній міжнародній політичній організації Європи, метою діяльності якої є захист прав і головних свобод людини та зміцнення плюралістичної демократії, в тому числі на місцевому і регіональному рівні.

При вступі до Ради Європи Україна взяла на себе зобов’язання щодо реалізації основних європейських принципів місцевого і регіонального розвитку. Україною ратифіковано та здійснюється імплементація усіх міжнародно-правових договорів Ради Європи в сфері місцевої і регіональної демократії, головним з яких є Європейська хартія місцевого самоврядування.

 

Рада Європи вважає, що вільне отримання інформації щодо національних та європейських стандартів і принципів функціонування системи місцевого самоврядування та забезпечення можливості громадян активно брати участь у вирішенні питань своїх міст та регіонів є головною передумовою здійснення ефективного та демократичного управління на місцях.

ПРАВОВА БАЗА ТИЖНЯ

Рішення щодо започаткування Європейського тижня місцевої демократії міститься у Рекомендації 238 (2007) Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, яку ухвалено 1 червня 2007 року.

Офіційний старт Європейського тижня місцевої демократії відбувся   15 жовтня 2007 року на 15-й сесії Конференції європейських міністрів, відповідальних за місцеве і регіональне управління (м. Валенсія, Іспанія).

Щорічне проведення в Україні заходів Європейського тижня місцевої демократії введено Указом Президента України «Про Європейський тиждень місцевої демократії» №922/2007 від 27 вересня 2007 року в Україні.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ – 2014

В центрі цьогорічного Європейського тижня місцевої демократії, який пройде з 13 до 19 жовтня, будуть питання мотивації громадян до участі у процесах прийняття рішень на місцевому рівні. За рішенням Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи визначено провідну тему Європейського тижня 2014 року: «Активна громадянська позиція: голосування, залучення, досвід».

Проведення Тижня в Україні відповідно до міжнародно-правових зобов’язань нашої держави затверджено Указом Президента України від 27 вересня 2007 року № 922/2007 «Про Європейський тиждень місцевої демократії».

Європейський тиждень місцевої демократії - загальноєвропейська ініціатива Ради Європи, що координується Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи, і яка спрямована на розвиток діалогу між місцевими обраними представниками  та громадянами, який сприятиме подоланню дефіциту демократії. Провідна тема, обрана для тижня 2014 року, передбачає кроки до поліпшення підзвітності депутатів на місцевому та регіональному рівнях. Ключовим елементом демократії на місцевому рівні є тісна взаємодія між громадянами та місцевими обраними представниками.

Головними заходами Тижня мають стати дні відкритих дверей, відкриті засідання рад, прийоми громадян депутатами та інші заходи на місцях, націлені на ознайомлення населення із завданнями та принципами функціонування системи місцевого самоврядування з однієї сторони та своїми правами і можливостями на участь у цьому процесі – з іншої.


ШАНОВНІ БАТЬКІ ТА УЧНІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 37!

З    23 вересня 2021 року   Запорізька гімназія № 37  Запорізької міської ради  організовує освітній процес  з використанням технологій дистанційного навчання (наказ по ЗГ № 37 від 22.09.2021 № 148 р)
Розклад на час дистанційного навчання для  5 - 8 класів (оновлено 01.10.2021)

День

тижня

ур

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

Понеділок

1

Українська мова

ZOOM

Classroom

Інформатика

Classroom

Алгебра

ZOOM

Classroom

Англійська мова

Classroom

2

Українська література

ZOOM

Classroom

Математика

ZOOM

Classroom

Англійська мова

Classroom

Інформатика

ZOOM

Classroom

3

Англійська мова

Classroom

Географія

Classroom

Інформатика

ZOOM

Classroom

Алгебра

ZOOM

Classroom

4

Математика

ZOOM

Classroom

Фізична культура

Classroom

Географія

Classroom

Українська мова

ZOOM

Classroom

5

Основи здоров’я

1 Classroom/

 2 +ZOOM

Українська мова

ZOOM

Classroom

Фізична культура

ZOOM

Classroom

Географія

Classroom

6

Зарубіжна література

Classroom

Українська мова

Classroom

Основи здоров’я

1 +ZOOM/

2 Classroom

Фізична культура

ZOOM

Classroom

7

Фізична культура

Classroom

Зарубіжна література

ZOOM

Classroom

Українська література

ZOOM

Classroom

Основи здоров’я

1 Classroom/

2 +ZOOM

Вівторок

1

Математика

Classroom

Українська мова

ZOOM

Classroom

Біологія

Classroom

Фізика

Classroom

2

Українська мова

Classroom

Математика

Classroom

Фізика

ZOOM

Classroom

Біологія

ZOOM

Classroom

3

Природознавство

ZOOM

Classroom

Основи здоров’я

1 +ZOOM/

2 Classroom

Українська мова

ZOOM

Classroom

Геометрія

ZOOM

Classroom

4

Англійська мова

ZOOM

Classroom

Образотв. мистецтво

1 Classroom/ 2 +ZOOM

Геометрія

ZOOM

Classroom

Всесвітня історія

1 Classroom/

2 +ZOOM

5

Образотв. мистецтво

1 Classroom/

2 +ZOOM

Біологія

ZOOM

Classroom

Англійська мова

ZOOM

Classroom

Історія України

Classroom

6

Музичне мистецтво

1 Classroom/

2 +ZOOM

Англійська мова

ZOOM

Classroom

Всесвітня історія

1 +ZOOM/

2 Classroom

Російська мова

ZOOM

Classroom

7

Всесвітня історія

1 Classroom/ 2 +ZOOM

Образотв. мистецтво

1 +ZOOM/

2 Classroom

Хімія

Classroom

8

6 гр.н.м

ZOOM

Classroom

Мистецтво

1 +ZOOM/

2 Classroom

Середа

1

Інформатика

1 +ZOOM/

2 Classroom

Українська мова

Classroom

Алгебра

Classroom

Німецька мова/ф.г

Classroom

2

Математика

ZOOM

Classroom

Українська література

Classroom

Інформатика

Classroom

Німецька мова/ф.г

ZOOM

Classroom

3

Українська мова

ZOOM

Classroom

Англійська мова

Classroom

Фізика

Classroom

Алгебра

Classroom

4

Українська мова

Classroom

Математика

ZOOM

Classroom

Фізична культура

ZOOM

Classroom

Фізика

ZOOM

Classroom

5

Російська мова

ZOOM

Classroom

Інформатика

ZOOM

Classroom

Українська мова

Classroom

Фізична культура

Classroom

6

Фізична культура

ZOOM

Classroom

Російська мова

Classroom

Українська мова

ZOOM

Classroom

Інформатика

Classroom

7

Фізична культура

ZOOM

Classroom

Російська мова

Classroom

Українська література

ZOOM

Classroom

Четвер

1

Математика

Classroom

Англійська мова

ZOOM

Classroom

Музичне мистецтво

1 +ZOOM/

2 Classroom

Хімія

ZOOM

Classroom

2

Зарубіжна література

ZOOM

Classroom

Математика

Classroom

Хімія

ZOOM

Classroom

Географія

ZOOM

Classroom

3

Природознавство

Classroom

Музичне мистецтво

1 Classroom/ 2 +ZOOM

Географія

ZOOM

Classroom

Російська мова

Classroom

4

Історія

1 +ZOOM/

2 Classroom

Географія

ZOOM

Classroom

Російська мова

ZOOM

Classroom

Англійська мова

ZOOM

Classroom

5

Англійська мова

ZOOM

Classroom

Російська мова

ZOOM

Classroom

Біологія

ZOOM

Classroom

Історія України

ZOOM

Classroom

6

Англійська мова

Classroom

Біологія

Classroom

Історія України

1 Classroom/ 2 +ZOOM

Зарубіжна література

Classroom

7

Історія України

1 +ZOOM/

2 Classroom

Зарубіжна література

Classroom

Біологія

Classroom

П’ятниця

1

Математика

ZOOM

Classroom

Трудове навчання

Classroom

Англійська мова

ZOOM

Classroom

Українська мова

Classroom

2

Українська література

Classroom

Трудове навчання

ZOOM

Classroom

Хімія

Classroom

Англійська мова

ZOOM

Classroom

3

Трудове навчання

ZOOM

Classroom

Українська література

ZOOM

Classroom

Зарубіжна література

ZOOM

Classroom

Геометрія

Classroom

4

Трудове навчання

Classroom

Математика

ZOOM

Classroom

Українська література

Classroom

Фізична культура

ZOOM

Classroom

5

Російська мова

Classroom

Фізична культура

ZOOM

Classroom

Трудове навчання

1 Classroom/ 2 +ZOOM

Українська література

Classroom

6

Фізична культура

ZOOM

Classroom

Зарубіжна література

Classroom

Геометрія

Classroom

Трудове навчання

1 Classroom/

 2 +ZOOM

7

6 н.м

ZOOM

Classroom

Фізична культура

Classroom

Зарубіжна література

ZOOM

Classroom

КОЗАКОРИУМ

Lingva.Skills: український сайт для безкоштовного вивчення англійської
 

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ.doc

Електронна бібліотека ЗНУ.jpg

Comments:
Only authorized users can leave comments.